Клип Besa - Mbretereshe

Клип Besa - Mbretereshe


Besa Mbretereshe
Besa Mbretereshe
Besa Mbretereshe

Текст Песни Besa - Mbretereshe

Strofa 1 : 
Mos thuaj me perket
Ne syte e tu s'ka jete
S'dua me te ndihem si marionete
Cdo gje do le pas vetem pluhuri do mbese
Ishe bota ime ti per mua 1 ne jete 

Brenda meje zjarr se shuan asnje det
Ti e ndeze vete do bej shkrumb kete qytet
Vetem kete here fitoren s'do ta kesh
S'mund te thuash qe je mbret pa mbretereshe 

Ref:

Ti the vetem ty t'kam
Ti the mbretereshe jam
The te dy ndricojme si nje drite ne mes te erresires
Por nuk te ze bese
Nuk te ze bese
Shpirti im s'te mjaftoi

Strofa 2 : 

Nese bota jote shembet
Une faj do te kem
Kohen do ta kthesh mua jo s'do me kesh
Thuaj lamtumire endrres qe ke shkel
Shuajte cdo shprese qe te dua dhe nje here 

Brenda meje zjarr se shuan asnje det
Ti e ndeze vete do bej shkrumb kete qytet
Vetem kete here fitoren s'do ta kesh
S'mund te thuash qe je mbret pa mbretereshe

Bridge:Tani cohuu, cohu, cohuDuart lart dielli u ftoh
Cohu....do te lutem sot for Love 
Brenda meje zjarr...ti e ndeze vete 
Vetem kete here fitoren s'do ta kesh
S'mund te thuash qe je mbret po nuk pate mbretereshe

клип Besa Mbretereshe

Мы ждем только позитивные и хорошие отзывы на клип Besa Mbretereshe

Отличный клип Besa - Mbretereshe и песня Mbretereshe группы Besa
2016-11-01
Besa
Besa Mbretereshe
2016-10-25
Besa Mbretereshe
Отличный клип Besa - Mbretereshe и песня Mbretereshe группы Besa
2016-10-25
Besa

Клип Besa - Mbretereshe cмотреть онлайн
© 2018 Все права защищены